Kulinarna podróż po Azji z Lidlem

Lidl uruchomił kolejny tydzień tematyczny. Klienci mogą teraz poznać wszystkie aspekty kuchni azjatyckich. Jest to bardzo popularna i ciekawa oferta. Szczegóły można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla.

Tydzień Azjatycki w Lidlu: Tajemnice kuchni Dalekiego Wschodu

Smaki Azji to hasło, które może kojarzyć się z wieloma rzeczami. To między innymi japońskie sushi, chińskie tradycje kulinarne czy tajska pikantność. Kulinarna Azja znana jest z różnorodności, bogactwa smaków i aromatów oraz egzotycznych dodatków, które niewątpliwie wzbogacają potrawy. Azjatyckie selekcje w Lidlu pozwolą Ci poczuć jej smak.

To najlepszy sposób na zapoznanie się z kuchnią azjatycką. W gazetce promocyjnej Lidla znajdziesz zestaw owoców morza Trio (różne rodzaje, 34,99 zł/225g), gotowane macki Ośmiornicy (29,90/200gg) oraz blanszowane białe krewetki (12,49/250g przy zakupie dwóch opakowań).

Kolejnym ważnym składnikiem są makarony. Stanowią one podstawę wielu azjatyckich potraw. Lidl sprzedaje m.in. makaron soba z mąki gryczanej (33,99 zł/300g), makaron pszenny (31,99 zł/300g), makaron ramen, wysokobiałkowy makaron mie, makaron ramen oraz makaron ryżowy (3,69 zł/200g). Każdy rodzaj makaronu możesz wykorzystać na różne sposoby do przygotowania typowych dań azjatyckich.

Miłośnicy ryżu, zwłaszcza sushi, znajdą coś dla siebie. W ofercie promocyjnej Lidla znalazły się również nori (czyli liście wodorostów (4,99 zł/6 szt.), imbir do sushi (5,99 zł/190g), pasta wasabi, (4,99 zł/43g), sos sojowy/ 3,99 zł/150ml oraz specjalny ryż do sushi (3,49 zł/500g).

Mango, smoczy owoc i kokos - tak smakuje cały świat!

Desery azjatyckie to kolejne święto, które celebruje różnorodność. W nowy świat przeniosą Cię oryginalne produkty i połączenia smakowe. Lody z pitają, czyli smoczym owocem, który jest owocem pochodzącym z kaktusa, kosztują 6,99 zł/8x50g, miąższ z mango (12,99zł/850g), zielony jackfruit w puszce (9,99zł/565g) czy jackfruit o wielu właściwościach prozdrowotnych (9,99zł/565g) - wszystkie te informacje znajdziesz w najnowszej ofercie Lidla. Sieć oferuje również wyjątkowe azjatyckie przepisy w specjalnej gazetce promocyjnej.

Warto zaznaczyć, że Lidl oprócz produktów spożywczych oferuje również kosmetyki. Warto zapoznać się z sekcją kosmetyków w ofercie Lidla. Azjatycka pielęgnacja skóry jest powszechnie uważana za najlepszą na świecie. W Lidlu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, zarówno produkty do oczyszczania skóry, jak i maseczki żelowe czy maseczki w tkaninach.

Kampania "Tak smakuje świat" potrwa od 9 sierpnia do wyczerpania zapasów.

Autor

Redakcja "Tydzień Azjatycki"

tydzienazjatycki.pl